SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IK Frej Täby Innebandyklubb
Innebandy
P13
Matcher
SEPTEMBER 2023
 
22
16:30
fre
16:30    
Rosendalshallen Norra (f.d. Hammarbacken)
Vallentuna IBK - IK Frej Täby Innebandyklubb  -      
 
30
11:15
lör
11:15    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF (B)  -      
OKTOBER 2023
 
01
10:00
sön
10:00    
Rosendalsskolan Södra Sporthall
Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK   -      
 
07
15:00
lör
15:00    
Silverdalshallen
FBC Sollentuna (B) - IK Frej Täby IBK   -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Danderyds FC  -      
 
22
15:30
sön
15:30    
Vaxholm innebandyhallen
Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK   -      
 
28
09:00
lör
09:00    
Grindtorpshallen
Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK   -      
NOVEMBER 2023
 
11
10:15
lör
10:15    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - FBC Sollentuna (E)  -      
11
10:45
lör
10:45    
Silverdalshallen
FBC Sollentuna (A) - IK Frej Täby IBK   -      
 
18
13:30
lör
13:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Täby FC (A)  -      
18
14:30
lör
14:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (B)  -      
19
15:30
sön
15:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - IBF Offensiv Lidingö  -      
 
25
11:30
lör
11:30    
Väsby skolan
Väsby AIK - IK Frej Täby IBK   -      
25
13:15
lör
13:15    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - FBC Sollentuna (B)  -      
DECEMBER 2023
 
02
11:00
lör
11:00    
Väsby skolan
Väsby AIK (A) - IK Frej Täby IBK   -      
02
13:15
lör
13:15    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - FBC Sollentuna (C)  -      
 
09
12:30
lör
12:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B)  -      
10
09:45
sön
09:45    
Töjnahallen
FBC Sollentuna (D) - IK Frej Täby IBK   -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Grindtorpshallen
Täby FC (E) - IK Frej Täby IBK   -      
JANUARI 2024
 
04
15:45
tor
15:45    
Fyrishov hall E
Nacka IBK P12 Svart - IK Frej Täby Innebandyklubb  -      
04
18:45
tor
18:45    
Fyrishov hall E
Bälinge IF P_F 12 - Lag 2 - IK Frej Täby Innebandyklubb  -      
05
11:00
fre
11:00    
Fyrishov hall D
IK Frej Täby Innebandyklubb - IK Sirius FBC - P12_2  -      
05
12:30
fre
12:30    
Johannesbäck arena
IK Frej Täby Innebandyklubb - Bälinge IF P_F 12 - Lag 1  -      
05
17:00
fre
17:00    
IFU Arena B
Sundsvall FBC P12 - IK Frej Täby Innebandyklubb  -      
05
18:30
fre
18:30    
IFU Arena B
Sundsvall FBC P12 - IK Frej Täby Innebandyklubb  -      
06
09:30
lör
09:30    
Fyrishov hall E
Storvreta IBK Ungdom P13 röd - IK Frej Täby Innebandyklubb  -      
06
11:45
lör
11:45    
Fyrishov hall F
Värmdö IF - IK Frej Täby Innebandyklubb  -      
06
14:20
lör
14:20    
Fyrishov hall A
IK Frej Täby Innebandyklubb - Duvbo IK  -      
06
16:15
lör
16:15    
Fyrishov hall D
IK Frej Täby Innebandyklubb - FLC Victoria  -      
 
13
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - FBC Sollentuna (C)  -      
14
09:00
sön
09:00    
Grindtorpshallen
Täby FC (D) - IK Frej Täby IBK   -      
 
20
11:30
lör
11:30    
Stora Mossen 1
Ängby IF - IK Frej Täby IBK   -      
20
12:00
lör
12:00    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Sundbybergs IK (B)  -      
 
27
09:15
lör
09:15    
Grindtorpshallen
Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK   -      
28
15:15
sön
15:15    
Vikingavallen
IK Frej Täby Innebandyklubb - Vallentuna IBK  -      
FEBRUARI 2024
 
03
11:15
lör
11:15    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK (A)  -      
 
10
11:15
lör
11:15    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Täby FC (C)  -      
11
15:15
sön
15:15    
Vikingavallen
IK Frej Täby Innebandyklubb - FCB Sollentuna  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Österåkers Multiarena 1
Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK   -      
18
12:00
sön
12:00    
Grimstahallen
Mariebergs SK - IK Frej Täby IBK   -      
MARS 2024
 
09
09:30
lör
09:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Täby FC (E)  -      
09
10:30
lör
10:30    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Kungsängens IF (B)  -      
 
16
15:30
lör
15:30    
Rosendalsskolan Norra Sporthall
Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK   -      
 
23
12:00
lör
12:00    
Vikingavallen
IK Frej Täby IBK - Järfälla Bele IBK   -      
24
11:45
sön
11:45    
Rosendalsskolan Norra Sporthall
Vallentuna IBK (B) - IK Frej Täby IBK   -      
MAJ 2024
 
05
14:50
sön
14:50    
Liljeholmshallen 2
AIK IBF - IK Frej Täby Gul  -      
05
15:35
sön
15:35    
Liljeholmshallen 1
Tyresö Trollbäcken IBK Svart - IK Frej Täby Svart  -      
05
16:20
sön
16:20    
Liljeholmshallen 2
IK Frej Täby Gul - Tyresö Trollbäcken IBK Röd  -      
05
17:05
sön
17:05    
Liljeholmshallen 2
Älvsjö IBK 1 - IK Frej Täby Svart  -      
05
18:00
sön
18:00    
Liljeholmshallen 2
Tyresö Trollbäcken IBK Vit - IK Frej Täby Gul  -      
05
18:45
sön
18:45    
Liljeholmshallen 2
IK Frej Täby Svart - Älvsjö IBK 3  -      
05
19:30
sön
19:30    
Liljeholmshallen 1
IK Frej Täby Gul - Ävlsjö IBK 2  -